نشست کتابخانه ای نابینایان کتابخانه مرکزی میبد برگزار شد  

 

در دومين نشست کتابخوان کتابخانه ای کتابخانه مرکزی میبد صورت گرفت:
جمعی از روشندلان میبدی کتاب های خوانده شده خود را به اشتراک گذاشتند.
دومين نشست کتابخانه ای کتابخانه مرکزی میبد در سال 95 عصر روز چهارشنبه 5 خرداد با حضوری جمعی از اعضای نابینا و کم بینا در بخش نابینایان این کتابخانه برگزار شد.
 
"به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان میبد": نداالسادات دهقانی، کتابدار بخش نابینایان کتابخانه مرکزی میبد درباره این نشست گفت: کت

ادامه مطلب  

اولین نشست کتابخانه ای نابینایان کتابخانه مرکزی میبد برگزار شد  

 

در دومين نشست کتابخوان کتابخانه ای و اولین نشست کتابخوان کتابخانه ای نابینایان کتابخانه مرکزی میبد صورت گرفت:
جمعی از روشندلان میبدی کتاب های خوانده شده خود را به اشتراک گذاشتند.
دومين نشست کتابخانه ای کتابخانه مرکزی میبد در سال 95 عصر روز چهارشنبه 5 خرداد با حضوری جمعی از اعضای نابینا و کم بینا در بخش نابینایان این کتابخانه برگزار شد.
 
"به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان میبد": نداالسادات دهقانی، کتابدار بخش نابینای

ادامه مطلب  

48. بشکَفته دیل  

تو کی از هو اولم نیبی رفیق امی را یا تره دوخادیمی غوصته میان؛ خوردی جیگاکی بیا ایپچی مره یاری بدن همش غمه غم کی نه؛ دونیا دورون تنها بیبی جهندمهروزگار ولاشته کی امی لبان خنده ببهمی دیله خونه کوده خو ذاته شرمنده نبهتی جانه قوربان؛ گذریم ولی تره یاد نشهدوروز عمرم گذره مرگه کی آخرش خوشهآخر تی جان بیمیرم جز تو مگر کسی دارمتونم مره بنی بشی د هیچی دیلخوشی نارمبلامیسری بوشو؛ بوخودا ولی تره یاد نشهایــــ نفر بدون تو غوصته مره خورا کوشه

ادامه مطلب  

کمک به کتابخانه گلدانی - شهرستان سبزوار  

با سلام و درود به همه همشریان ، هم میهنان و هم دیاران بزرگ مخصوصا در دیار سربداران . 
با توجه به اینکه این کتابخانه (واقع شده در خ ابومسلم - روبروی بهمن 26 ) کتابخانه نو بنیادی است، از همه بزرگوارانی که به هر نحوی توانایی کمک و اعتلای کتابخانه را دارند دعوت می شود با حضور در کتابخانه و بازدید از این بنای فرهنگی ، آنجا که فکر میکنند میتوانند مددی برسانند،
برسانند. 
این کمکها در همه زمینه ها میتواند باشد. 
تجهیز کتابخانه ، اهداء کتابخهای مفید، بر

ادامه مطلب  

نمایشگاه کتاب و چاپ بروشور کتابخانه ای مدرس  

برپایی نمایشگاهی از جدید ترین کتب رسیده به کتابخانه  با بیش از 70 عنوان کتاب کودک و بزرگسال
در بروشور ویژه کتابخانه مدرس، شرایط عضویت ،نحوه امانت ،سایت جستجو ،آدرس وبلاگ کتابخانه ،بخشهای مختلف کتابخانه و برنامه های فرهنگی با گنجاندن عکسهایی از فضای کتابخانه  توضیح داده شده است.

ادامه مطلب  

کتابخانه میغان برترین کتابخانه روستایی استان  

دوشنبه 29 تیر ماه سال 95  دومين نشست کتابخوانی با حضور ریاست محترم اداره کتابخانه های شهرستان جناب آقای موسوی،با حضور جناب آقای استیری بخشدار محترم ، جناب آقای طباطبایی دهیار محترم و اهالی فرهنگ دوست روستا برپا گردید همچنین اهالی صدا و سیمای استان برای تهیه گزارشی از کتابخانه بعنوان برترین کتابخانه روستایی استان نیز حضور داشتند.

ادامه مطلب  

در سومین نشست طرح «کتابخانه‌ ایرانی: سیاستگذاری ملی کتابخانه‌های عمومی»؛ «کارویژه‌ها و مأموریت‌های ک  

سومین برنامه از مجموعه نشست‌ها و سخنرانی‌های طرح «کتابخانه‌ ایرانی: سیاستگذاری ملی کتابخانه‌های عمومی» با موضوع «کارویژه‌ها و مأموریت‌های کتابخانه عمومی در جمهوری اسلامی ایران» در تبریز برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، سومین برنامه از مجموعه نشست‌ها و سخنرانی‌های طرح «کتابخانه‌ ایرانی: سیاستگذاری ملی کتابخانه‌های عمومی» ساعت 10 روز پنجشنبه چهارم آذر با موضوع «کارویژه‌ها و مأموریت‌های کتابخا

ادامه مطلب  

آدرس کانال کتابخانه  

کتابخانه سومین شهید محراب جهت ارتباط بیشتربا اعضا وجذب افرادبرای ارتباط برقرار کردن باکتاب و کتابخانه به راه اندازی کانال کتابخانه نموده است که آدرس آن به شرح زیر است:
telegram.me/paghalailib@paghalatlib
لطفاکانال مارابه دوستانتان معرفی کنیدوعضوشوید.  باتشکر

ادامه مطلب  

آدرس کانال کتابخانه  

کتابخانه سومین شهید محراب جهت ارتباط بیشتربا اعضا وجذب افرادبرای ارتباط برقرار کردن باکتاب و کتابخانه به راه اندازی کانال کتابخانه نموده است که آدرس آن به شرح زیر است:
telegram.me/paghalailib@paghalatlib
لطفاکانال مارابه دوستانتان معرفی کنیدوعضوشوید.  باتشکر

ادامه مطلب  

بازدید کارکنان ستادی نهاد کتابخانه های عمومی استان  

روز دوشنبه تاریخ 1395/06/16 تعدادی از کارکنان ستادی نهاد استان به صورت سرزده از کتابخانه عمومی
رسول الله (ص) میرآباد بازدید به عمل آوردند. و از نزدیک به بررسی مشکلات کتابخانه پرداختند.از همه عزیزان
حاضر در نهاد کتابخانه های عمومی استان جناب آقای فیروز و همه همکاران زحمت کش در نهاد کتابخانه ها
به خاطر توجه به کتابخانه های عمومی استان و شهرستان ها نهایت تقدیر و تشکر دارم . زاهد شیلان
مسول کتابخانه عمومی رسول الله (ص) میرآباد

ادامه مطلب  

افتتاح کتابخانه عمومی - نصرآباد  

درمراسمی کتابخانه دهستان نصرآباد از توابع شهرستان تفت راه ندازی شداین کتابخانه با هزینه 40 ملیون تومان از محل اعتبارات دهیاری و خود یاریاهالی تجهیز و راه اندازی شده است فرماندارتفت دراین مراسم با اشاره به اهمیتکتاب و کتبخوانی از اختصاص اعتباربرای راه اندازی کتابخانه های عمومی درمراکزدهستان هایی که فاقد کتابخانه هستند خبرداد با افتتاح این کتابخانه تعداد کتابخانه های روستایی شهرستان تفت به 6 باب کتابخانه رسید     

ادامه مطلب  

 

نشست کتاب خوان کتابخانه ای در روز 25 اردیبهشت همزمان با روز بزرگداشت استاد بی بدیل سخن حکیم ابوالقاسم فردوسی در کتابخانه پروین اعتصامی برگزار گردید . در این نشست شش نفر از اعضاء کتابخانه کتابهای خوانده شده خود را ارائه کردند .

ادامه مطلب  

برگزاری کلاس نقاشی  

بدینوسیله به اطلاع اعضای محترم کتابخانه تربیت می رساند کلاس های نقاشی در مقاطع و در سنین مختلف در کتابخانه تربیت در روز های یکشنبه - دوشنبه - چهارشنبه و پنجشنبه از ساهت 11 الی 12/30 برگزار می شود جهت اطلاعات بیشتر با کتابخانه تماس حاصل فرمایید.( تلفن کتابخانه 35242190)

ادامه مطلب  

ادامه سلسله نشست های کتابخوان کتابخانه عمومی بعثت  

سومین نشست کتابخوان کتابخانه عمومی بعثت در ادامه نشستهای کتابخوان کتابخانه های عمومی شهرستان پاوه ویژه گروه سنی نوجوانان در تاریخ 28 تیر راس ساعت 10 صبح در محل کتابخانه عمومی بعثت برگزار شد.
این نشست با حضور  نوجوانان مشتاق به  کتاب و کتابخوانی برگزار شد در ابتدای نشست خانم شهلا رجبی مسئول کتابخانه عمومی بعثت توضیحاتی را درمورد نشست های کتابخوانی کتابخانه و اهداف و اهمیت برگزاری این چنین فعالیت های فرهنگی در کتابخانه بیان داشتند و به لزوم

ادامه مطلب  

کارویژه‌ها و مأموریت‌های کتابخانه عمومی در جمهوری اسلامی ایران» بررسی می‌شود  

 سومین برنامه از مجموعه نشست‌ها و سخنرانی‌های طرح «کتابخانه‌ ایرانی: سیاستگذاری ملی کتابخانه‌های عمومی» با موضوع «کارویژه‌ها و مأموریت‌های کتابخانه عمومی در جمهوری اسلامی ایران» در تبریز برگزار می‌شود.به گزارش روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، سومین برنامه از مجموعه نشست‌ها و سخنرانی‌های طرح «کتابخانه‌ ایرانی: سیاستگذاری ملی کتابخانه‌های عمومی» ساعت 10 روز پنجشنبه چهارم آذر با موضوع «کارویژه‌ها و مأموریت‌های کتابخا

ادامه مطلب  

تصاویر زیبا ار کتابخانه های جهان  

مطالعه کردن در کتابخانه، بدون شک برای خیلی از آدمها کار لذت بخشیه و کسانی هستن که زمان زیادی تو کتابخانه ها هستن مخصوصا دانشجوها که پول زیادی برای خرید همه کتابها ندارن و به هرحال مجبورن وقت زیادی رو تو کتابخانه ها بگذرونن. اگه این موضوع کتاب و کتابخونی برای شما هم جذابه، تو این قسمت از مجله همگردی با ما باشین تا با 8 تا از دیدنی ترین کتابخانه های جهان آشنا بشین.
کتابخانه ملی چین، پکن
این کتابخانه بیش از 31 میلیون کتاب داره که بیشتر شامل ادبیا

ادامه مطلب  

عضویت رایگان در کتابخانه های عمومی مازندران در روزهای 15 و 24 آبان ماه عضویت  

عضویت رایگان در کتابخانه های عمومی مازندران در روزهای 15 و 24 آبان ماه عضویت در کتابخانه های عمومی استان در روزهای 15 و 24 آبان رایگان است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، به مناسبت 14 آبان روز ملی مازندران که مصادف با جمعه شده است، روز شنبه 15 آبان عضویت در کتابخانه های عمومی استان رایگان است.
همچنین عضویت در کتابخانه های عمومی استان در روز 24 آبان به مناسبت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار بصورت رایگان انجام می پذیرد.
لاز

ادامه مطلب  

بازدید دانش آموزان از کتابخانه  

در دومين روز از هفته کتاب دانش آموزان مقطع ابتدایی دبستان شهید حسن زاده قهستان از کتابخانه بازدید و با منابع و خدمات کتابخانه آشنا شدند.
جهت آشنایی دانش آموزان با بخش مرجع کتابخانه،کارگاه آموزشی شناخت و آشنایی با بخش مرجع نیز توسط کتابدار کتابخانه  برگزار گردید. هدف از برگزاری این کارگاه  آموزش روش صحیح استفاده از كتب مرجع و معرفی كتاب های مرجع و شاخص حوزه كودكان و نوجوانان و شناساندن بخش مرجع به دانش آموزان بود.

ادامه مطلب  

برگزاری نشست کتابخوان در کتابخانه عمومی حضرت ولی عصر (عج) شهربابک  

:نشست کتابخوان کتابخانه ای در کتابخانه حضرت ولی عصر (عج) به مناسبت هفته کتاب و کتاابخوانی   برگزار شد
از سلسله نشست های کتابخوان با محوریت مادران و زنان خانه دار با حضور جمعی از علاقمندان و اعضائ کتابخانه در محل کتابخالنه برگزار شد. در این نشست شش نفر از اعضا به معرفی کتابهای خود پرداختند.

ادامه مطلب  

نشست سراسري كاركنان كتابخانه‌هاي عمومي استان تهران  

در روز یکشنبه بیست و سوم آبان ماه و دومين روز از هفته کتاب ،کتابدار و کتابخوانی جمعی از کارکنان کتابخانه‌های عمومی شهرستان شمیرانات به همراه سایر كاركنان كتابخانه‌های عمومی استان تهران در نشست سراسری روز گرامیداشت كتاب، كتابدار و كتابخوانی شرکت کردند.
بنابر گزارش رابط خبری شهرستان، در این نشست از خانواده شهید مدافع حرم کمال شیرخانی عضو کتابخانه لواسان، فریبا مدنی عضو کتابخانه شهیدحسینی  فشم، علی‌اصغر نصرتی نویسنده عضو کتابخانه شهید

ادامه مطلب  

 

به همت اعضای کتابخانه رضی الدین آرتیمانی پنجمین نشست این کتابخانه روز دوشنبه 10آبان ماه 1395در  این کتابخانه صورت گرفت و کتابهای صوفی و چراغ جادو،چهار اثرفلورانس، ضیافت بلا، لهوف، حماسه حسینی ، درسی که حسین به انسانها آموخت معرفی شدند.

ادامه مطلب  

 

ساعت کار کتابخانه عمومی غدیر تغییر یافت:
 بنا به استفاده بهتر همشهریان عزیز ازمنابع کتابخانه و با توجه به اینکه غالب اوقات فراغت در ساعات بعد از ظهر است انجمن کتابخانه های عمومی ماهیدشت تصمیم  برآن گرفته ساعت کار کتابخانه عمومی غدیراز شنبه تا چهارشنبه به ساعت11 تا17 تغییر یابد .ضمنا پنجشنبه مثل گذشته کتابخانه در شیفت صبح یعنی از ساعت7:30 تا 13 فعال است. این طرح از اول آبان 1395 اجرا می شود و تا پایان سال جاری ادامه دارد.
 

ادامه مطلب  

انتخاب کتابخانه شهید مدنی آغاجاری به عنوان کتابخانه برتر استان خوزستان  

بیست و چهارمین آیین گرامی داشت مقام کتابدار در هفته کتاب و کتابخوانی باحضور  استاندار جناب آقای دکتر شریعتی ، مدیر کل محترم کتابخانه های عمومی استان خوزستان و کلیه کتابداران ، و رؤسای کتابخانه های عمومی استان خوزستان در تالار کتابخانه مرکزی برگزار شد .
در این گردهمایی از کتابخانه شهید مدنی آغاجاری به عنوان کتابخانه برتر استان خوزستان تجلیل بعمل آمد .

ادامه مطلب  

عضویت رایگان  

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان خبر داد: عضویت رایگان در کتابخانه‌های عمومی در 24 آبان ماه سال‌جاری مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان از عضویت رایگان در کتابخانه‌های عمومی همدان به مناسبت روز بزرگداشت؛ کتاب، کتابخوانی و کتابدار در 24 آبان ماه خبر داد.
 به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، دکتر عاطفه زارعی با اشاره به آستانه فرارسیدن بیست و چهارمین دوره بزرگداشت؛ کتاب، کتابخوانی و کتابدار، از عضویت رایگ

ادامه مطلب  

کارویژه‌ها و مأموریت‌های کتابخانه عمومی در جمهوری اسلامی ایران» بررسی می‌شود  

در سومین نشست طرح «کتابخانه‌ ایرانی: سیاستگذاری ملی کتابخانه‌های عمومی»؛
«کارویژه‌ها و مأموریت‌های کتابخانه عمومی در جمهوری اسلامی ایران» بررسی می‌شود
سومین برنامه از مجموعه نشست‌ها و سخنرانی‌های طرح «کتابخانه‌ ایرانی: سیاستگذاری ملی کتابخانه‌های عمومی» با موضوع «کارویژه‌ها و مأموریت‌های کتابخانه عمومی در جمهوری اسلامی ایران» در تبریز برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، سومین برنامه از مجموعه

ادامه مطلب  

کتابخانه و جامعه  

جامعه نابینایان و بخش نابینایان کتابخانه مرکزی میبد در راستای ارتقاء علمی نابینایان شهرستان میبد همکاری فراوانی دارند.
بخش نابینایان کتابخانه مرکزی میبد هم اکنون دارای 448 نسخه کتاب بریل و بیش از 8 هزار نسخه کتاب گویاست؛ همچنین این بخش  110 عضو نابینا و کم بینا دارد که 25 عضو از اعضای کتابخانه، عضو فعال هستند.

ادامه مطلب  

پنجمین نشست کتابخوان کتابخانه دکتر واحد  

  پنجمین نشست کتابخوان کتابخانه ای یکشنبه 28 شهریور با حضور جمعی ازاعضای کتابخانه  در سالن نشست کتابخانه برگزار گردید و 5 نفر از اعضا به معرفی کتابهای خود پرداختند .
کتابهای معرفی شده : 1 . آن بیست و سه نفر   2 .ته خیار 3 .جانستان کابلستان
4 .دشت بان 5. فصل پنجم : سکوت

 

ادامه مطلب  

ثبت نام اینترنتی متقاضیان عضویت رایگان در کتابخانه ها در روز 24 آبان ماه  

متقاضیان عضویت در کتابخانه های عمومی می توانند با تکمیل فرم پیش ثبت نام اینترنتی در روز 24 آبان ماه 95، نسبت به عضویت رایگان در کتابخانه های عمومی اقدام فرمایند. تایید ثبت نام نهایی منوط به حضور فرد در کتابخانه، پرداخت هزینه صدور کارت به مبلغ 500 تومان و ارائه مدارک لازم  خواهد بود.
نشانی فرم پیش ثبت نام اینترنتی در سامان به شرح زیر است:
http://www.samanpl.ir/Account/RegisterRequest

ادامه مطلب  

جمع خوانی کتاب " ترانه های نوازش" در کتابخانه عمومی حضرت ولی عصر (عج) شهربابک  

با حضور کودکان مهد آل طه در کتابخانه کتاب " ترانه های نوازش " جمع خوانی و معرفی شد.
گفتنی است این کتاب مجموعه شعرهای کودکانه سروده مصطفی رحماندوست است که کودکان مهد آل طه اشعار آن را با هم خواندند و از خواندن آن لذت بردند.
کتاب " ترانه های نوازش" از انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از کتاب منتخب آذر ماه کتابخوان ماه نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد.
این بازدید که هدف اصلی آن آشنا نمودن کودکان با محیط کتابخانه و فرهنگ مطالعه و کتا

ادامه مطلب  

بخشودگی جرایم دیرکرد کتاب ها  

برابرموافقت دبیر کل محترم کتابخانه های عمومی کشور جرایم دیر کرد کلیه اعضاء کتابخانه های عمومی که نسبت به بازگرداندن منابع کتابخانه تا پایان هفته کتاب و کتابخوانی از تاریخ 95/8/22 تاپنج شنبه 95/8/27 اقدام نمایند، مورد بخشودگی قرار می گیرند.                                   کتابدار کتابخانه سومین شهید محراب 

ادامه مطلب  

بخشودگی جرایم دیرکرد کتاب ها  

برابرموافقت دبیر کل محترم کتابخانه های عمومی کشور جرایم دیر کرد کلیه اعضاء کتابخانه های عمومی که نسبت به بازگرداندن منابع کتابخانه تا پایان هفته کتاب و کتابخوانی از تاریخ 95/8/22 تاپنج شنبه 95/8/27 اقدام نمایند، مورد بخشودگی قرار می گیرند.                                   کتابدار کتابخانه سومین شهید محراب 

ادامه مطلب  

سوالات و پاسخنامه مسابقه کتابخوانی رضوی در کتابخانه موجود است  

به اطلاع اعضای محترم کتابخانه می رساند سوالات و پاسخنامه مسابقه سراسری کتابخوانی رضوی هم اکنون در کتابخانه موجود است؛ علاقمندان می توانند جهت شرکت در مسابقه به کتابخانه عمومی بوعلی سینای موسیان مراجعه نمایند. لازم به ذکر است منابع این مسابقه عبارتند از سه کتاب شامل: 1. کتاب امام علی بن موسی الرضا 2. کتاب اعترافات غلامان 3. کتاب دوست مهربان کبوترها. که هم اکنون در کتابخانه موجودند. مهلت نهایی شرکت در این مسابقه 20 تیرماه 95 است.

ادامه مطلب  

 

حضور کتابدار کتابخانه عمومی شهدای شهر شاهو در مدارس سطح شهر 
به منظور ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی کتابدار کتابخانه عمومی شاهوبا حضور در چندین کلاس از مدارس سطح شهر ، دانش آموزان را به کتاب خواندن تشویق کرد. 
مسئول کتابخانه به عنوان کتابدار توضیحاتی راجع به تنوع موضوعات مختلف قفسه های کتابخانه و نشریات ارائه داد که در پایان با هماهنگی رئیس شهرستان تعدادی از مجلات آرشیوی را به دانش آموزان اهدا کرد. 
شهر شاهو در فاصله 35 کیلومتری شهرستان رو

ادامه مطلب  

بازدید دانش آموزان دبیرستان حجاب از کتابخانه مدرس  

در این بازدید که با هماهنگی مربی پرورشی مدرسه و کتابخانه ترتیب داده شد حدود 30  نفر از دانش آموزان مدرسه به بازدید از بخشهای مختلف کتابخانه وبه ویژه  بخش کودک و مرجع پرداختند  و در خصوص شرایط عمومی  کتابخانه اعم از نحوه عضویت  و استفاده از کتابخانه و شرایط تخفیف عضویت  و شرایط امانت  اطلاعاتی در اختیار آنها قرار داده شد.بعد از پذیرایی  ودر پایان تعدادی از دانش آموزان به عضویت کتابخانه درآمدند.

ادامه مطلب  

بازدید امام جمعه دره شهر از کتابخانه عمومی امام خمینی (ره)  

              امام جمعه شهرستان دره شهر با حضور در کتابخانه عمومی امام خمینی(ره) دره شهر با خدمات و امکانات این کتابخانه آشنا شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ایلام به نقل از رابط خبری شهرستان دره شهر، حجت الاسلام قنبربیگی امام جمعه دره شهر ضمن بازدید از بخش های مختلف کتابخانه عمومی امام خمینی(ره) این شهر از نزدیک با خدمات کتابخانه ها آشنا شد و از روند رو به رشد کتابخانه ها و مطالعه مفید در شهرستان دره شهر قرار گرفت.
ح

ادامه مطلب  

بازديد امام جمعه محترم شهرستان ممسني از کتاخانه عمومي استاد شهيد  

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ممسنی,حاج آقا یعقوبینماینده ولی فقیه و امام جمعه محترم شهرستان ممسنی روز شنبه مورخ 228// 95به مناسبت بزرگداشت هفته کتاب و کتابخوانی از کتابخانه عمومی استاد شهید ممسنی بازدید نمودند. و این هفته را به کتابداران تبریک گفتند.ایشان ضمن بازدید از کتابخانه , در مورد آمار فهرست کتابخانه,موضوعات فهرست و وضعیت کتابخانه با رئیس اداره کتابخانه عمومی شهرستان سر کار خانم نوذری صحبت های بیان نمودند.در

ادامه مطلب  

عضویت رایگان 117 نفر در کتابخانه های عمومی شهرستان شمیرانات  

به گزارش رابط خبری اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان شمیرانات، همزمان با بیست و چهارمین دوره تکریم کتاب ، کتابخوانی و کتابدار ، تعداد 227 نفر  به صورت رایگان به عضویت کتابخانه‌های عمومی شهرستان شمیرانات درآمدند.
بنابر همین گزارش تعداد ثبت نام شدگان به شرح ذیل است:
کتابخانه شهید باهنر: 18 نفر
کتابخانه شهید محلاتی: 110
کتابخانه شهید حسینی فشم: 19 نفر
کتابخانه اندیشه: 44 نفر
کتابخانه شهدای امامه: 35 نفر
کتابخانه حافظ میگون: 1 نفر
لازم به ذکر می باشد

ادامه مطلب  

غبار روبی از قبر خیر کتابخانه ساز و فرزند شهیدش  

همزمان با آغاز هفته کتاب و کتاب خوانی ، مراسم غبارروبی و عطر افشانی از قبر شهید تاج فیروزه و حاج احمد تاج فیروزه پدر شهید و خیر کتابخانه ساز با حضور جمعی از مسئولین و خانواده شهید تاج فیروزه و کتابداران کتابخانه های عمومی شهر مروست برگزار گردید .
عطر افشانی و یادی از خاطرات حاج احمد تاج فیروزه پدر شهید و خیر کتابخانه ساز ، قرائت دکلمه توسط زهرا فلاحتی عضو کودک کتابخانه و غبار روبی و فاتحه خوانی قبر مادر شهیدتاج فیروزه از برنامه های اجرایی ای

ادامه مطلب  

۲ کتابخانه عمومی شهرستان گنبدکاووس همچنان تعطیل است. دانشجویان ترکمن  

۲ کتابخانه عمومی شهرستان گنبدکاووس همچنان تعطیل است

 

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان گلستان گفت: شهرستان گنبدکاووس دارای ۴ کتابخانه عمومی فعال بود که از یک‌سال گذشته دو کتابخانه به علت های مختلف تعطیل شده است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشجویان ترکمن به نقل از تسنیم، رضا قوانلو عصر امروز در جلسه هم‌اندیشی و نشست نویسندگان و فرهیختگان شهرستان گنبدکاووس با حضور مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گنبدکاووس در کتابخانه عمومی م

ادامه مطلب  

فوری؛ جراحی مچ پای گرت بیل، او را حداقل 2 ماه خانه نشین خواهد کرد  

فوق ستاره ولزی تصمیم خود را گرفته است.
رئال نیوز - گرت بیل، فوق ستاره ولزی رئال مادرید تصمیم خود را گرفته و ترجیح می‌دهد به جای پذیرفتن ریسک مصدومیت دوباره، مچ پای خود را به تیغ جراحان بسپارد. او بدین ترتیب حداقل دو ماه از میادین دور خواهد بود.به گزارش marca، بیل که در دیدار مقابل اسپورتینگ لیسبون پرتغال مصدوم شده بود، با اعلام رسمی کادر پزشکی رئال، از ناحیه مچ پا دچار مصدومیت تقریبا شدید شده و قطعا ال‌کلاسیکو را از دست داده است. اما نکته ا

ادامه مطلب  
صفحات ادامه نتايج:  1